„Takový je příští věk, jak jsou vychováváni příští jeho občané.“

Často kladené otázky (FAQ)

Jak vám můžeme pomoci? Zde jsou nejčastěji kladené otázky k našim kurzům. Pokud nenaleznete odpověď a tu vaši, neváhejte se na nás obrátit.

Jak se na kurz přihlásit?

Na konci podrobných informací o kurzu je vždy připraven přihlašovací formulář, které je nutné vyplnit a odeslat. Následně budete kontaktování ohledně dalších informací ke konání kurzu.

Jsou vaše kurzy akreditované?

Ano, všechny námi nabízené kurzy jsou akreditované u Ministerstva vnitra. Jsme akreditovaná vzdělávací instituce MV pod číslem akreditace: AK/I-49/2014. Číslo akreditace vzdělávacího programu naleznete vždy u informací o příslušném kurzu.

Mohu se zúčastnit i když nejsem úředník?

Kurzy jsou koncipovány pro potřeby úředníků a vedoucích úředníků ÚSC v rámci jejich průběžného vzdělávání, ale není problém, aby se jich zúčastnili další zájemci. Zájemci, kteří nejsou úředníky dle zákona o úřednících ÚSC budou muse zaplatit kurzovné s 21 % DPH.

Jakými způsoby lze kurz uhradit?

Úhradou faktury na náš účet. Faktura Vám bude zaslána nejpozději v den konání kurzu.

Co mi účast na vašich kurzech přinese?

Veškeré nabízené kurzy jsou koncipovány tak, aby účastníci získali potřebné znalosti a dovednosti v rámci dané školené oblasti s vazbou na praktickou práci úředníka ÚSC. Účastníci získají veškeré studijní materiály, které jsou při výuce používány.